PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Jakub Denys


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2015 15:00LOBŻabnica-Zebrzydowice60'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.08.2015 17:00LOBCięcina-Żabnica16'
09.04.2016 16:30LOBKobiernice-Żabnica65'
16.04.2016 16:00LOBŻabnica-Leśna64'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2323 min.
Czas gry ogółem: 2323 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

09.08.2015 14:00LOBŻabnica-Koszarawa Ż.70 min.
16.08.2015 17:00LOBCięcina-Żabnica60 min.
22.08.2015 17:00LOBŻabnica-Dankowice90 min.
29.08.2015 17:00LOBWisła-Żabnica90 min.
05.09.2015 16:00LOBŻabnica-Kobiernice44 min.
13.09.2015 15:00LOBLeśna-Żabnica40 min.
19.09.2015 16:00LOBŻabnica-Skoczów70 min.
27.09.2015 16:00LOBŻabnica-Góral90 min.
04.10.2015 15:00LOBCzechowice-Dz.-Żabnica57 min.
10.10.2015 15:00LOBŻabnica-Zebrzydowice90 min.
18.10.2015 15:00LOBPruchna-Żabnica85 min.
24.10.2015 15:00LOBŻabnica-Ustroń71 min.
31.10.2015 14:30LOBChybie-Żabnica70 min.
07.11.2015 14:00LOBŻabnica-Bestwina90 min.
11.11.2015 13:00LOBCisiec-Żabnica35 min.
14.11.2015 13:00LOBKoszarawa Ż.-Żabnica90 min.
19.03.2016 15:00LOBŻabnica-Cięcina90 min.
26.03.2016 13:00LOBDankowice-Żabnica60 min.
02.04.2016 16:00LOBŻabnica-Wisła90 min.
09.04.2016 16:30LOBKobiernice-Żabnica90 min.
16.04.2016 16:00LOBŻabnica-Leśna90 min.
23.04.2016 16:00LOBSkoczów-Żabnica90 min.
30.04.2016 17:00LOBGóral-Żabnica90 min.
03.05.2016 17:00LOBŻabnica-Czechowice-Dz.90 min.
08.05.2016 17:00LOBZebrzydowice-Żabnica90 min.
14.05.2016 17:00LOBŻabnica-Pruchna90 min.
21.05.2016 17:00LOBUstroń-Żabnica46 min.
28.05.2016 17:00LOBŻabnica-Chybie90 min.
05.06.2016 17:00LOBBestwina-Żabnica85 min.
11.06.2016 17:00LOBŻabnica-Cisiec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83