PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Dominik Adamczyk


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.09.2013 16:00KBŁodygowice-Hecznarowice39'
20.10.2013 15:00KBHecznarowice-Rybarzowice17'
21.04.2014 11:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice5'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.09.2013 16:00KBŁodygowice-Hecznarowice
13.04.2014 16:00KBHecznarowice-Łodygowice
21.04.2014 11:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice89'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 946 min.
Czas gry ogółem: 946 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 17:00KBHecznarowice-Bronów90 min.
17.08.2013 16:00KBRybarzowice-Hecznarowice90 min.
25.08.2013 17:00KBLigota-Hecznarowice90 min.
21.09.2013 16:00KBŁodygowice-Hecznarowice90 min.
29.09.2013 16:00KBHecznarowice-Międzybrodzie46 min.
20.10.2013 15:00KBHecznarowice-Rybarzowice90 min.
27.10.2013 15:00KBHecznarowice-Ligota90 min.
13.04.2014 16:00KBHecznarowice-Łodygowice90 min.
21.04.2014 11:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice90 min.
11.05.2014 17:00KBHecznarowice-Bystra (k. Bielska)90 min.
25.05.2014 17:00KBHecznarowice-Rybarzowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83