PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Walasiński


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.08.2012 17:00KABHecznarowice-Jaworze80'
08.09.2012 16:00KABJaworze-Czechowice-Dz. II72'
23.09.2012 16:00KABJaworze-Zabrzeg40'
12.05.2013 17:00KABMiędzyrzecze-Jaworze17'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.05.2013 17:00KABMiędzyrzecze-Jaworze87'
01.06.2013 17:00KABJaworze-Bestwinka90'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 880 min.
Czas gry ogółem: 880 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2012 17:00KABJaworze-Pisarzowice35 min.
19.08.2012 17:00KABHecznarowice-Jaworze23 min.
25.08.2012 17:00KABKobiernice-Jaworze33 min.
02.09.2012 16:00KABKaniów-Jaworze10 min.
08.09.2012 16:00KABJaworze-Czechowice-Dz. II30 min.
15.09.2012 16:00KABGodziszka-Jaworze65 min.
23.09.2012 16:00KABJaworze-Zabrzeg46 min.
29.09.2012 16:00KABJaworze-Międzyrzecze44 min.
07.10.2012 15:00KABMazańcowice-Jaworze55 min.
14.10.2012 15:00KABJaworze-Buczkowice65 min.
20.10.2012 15:00KABBestwinka-Jaworze35 min.
03.11.2012 14:30KABWilkowice-Jaworze17 min.
11.11.2012 13:00KABJaworze-Kozy25 min.
20.04.2013 16:00KABJaworze-Kaniów15 min.
28.04.2013 16:00KABCzechowice-Dz. II-Jaworze10 min.
01.05.2013 17:00KABJaworze-Godziszka10 min.
04.05.2013 17:00KABZabrzeg-Jaworze80 min.
12.05.2013 17:00KABMiędzyrzecze-Jaworze90 min.
18.05.2013 17:00KABJaworze-Mazańcowice46 min.
25.05.2013 17:00KABBuczkowice-Jaworze30 min.
30.05.2013 17:00KABPisarzowice-Jaworze35 min.
01.06.2013 17:00KABJaworze-Bestwinka25 min.
16.06.2013 17:00KABJaworze-Kobiernice23 min.
29.06.2013 16:00KABJaworze-Wilkowice33 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83