PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Walasiński


Sezon 2011/2012

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

31.08.2011 16:30PPBuczkowice-Wilamowice58'
29.10.2011 15:00KABBuczkowice-Międzybrodzie84'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 215 min.
Czas gry ogółem: 283 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2011 17:00PPBuczkowice-Bestwina10 min.
13.08.2011 17:00KABBuczkowice-Wapienica46 min.
27.08.2011 17:00KABBuczkowice-Czechowice-Dz. II20 min.
31.08.2011 16:30PPBuczkowice-Wilamowice58 min.
03.09.2011 16:00KABBuczkowice-Bestwinka25 min.
10.09.2011 16:00KABJaworze-Buczkowice7 min.
24.09.2011 16:00KABZabrzeg-Buczkowice10 min.
01.10.2011 15:00KABBuczkowice-Mazańcowice15 min.
22.10.2011 15:00KABKaniów-Buczkowice55 min.
29.10.2011 15:00KABBuczkowice-Międzybrodzie25 min.
12.11.2011 13:00KABWapienica-Buczkowice12 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83