PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Walasiński


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.07.2016 17:00PPKozy-Rybarzowice63'
10.08.2016 17:30PPRybarzowice-Landek80'
01.04.2017 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice23'
01.04.2017 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice67'
15.04.2017 14:00KABRybarzowice-Mazańcowice53'
07.05.2017 17:00KABKobiernice-Rybarzowice25'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.03.2017 15:00KABRybarzowice-Pisarzowice26'
11.06.2017 17:00KABRybarzowice-Bestwinka83'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1043 min.
Czas gry ogółem: 1223 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2016 17:00PPKozy-Rybarzowice90 min.
10.08.2016 17:30PPRybarzowice-Landek90 min.
13.08.2016 17:00KABPisarzowice-Rybarzowice90 min.
27.08.2016 17:00KABWapienica-Rybarzowice82 min.
10.09.2016 16:00KABRybarzowice-Kaniów46 min.
16.10.2016 15:00KABBystra (k. Bielska)-Rybarzowice35 min.
22.10.2016 15:00KABRybarzowice-Buczkowice80 min.
05.11.2016 14:00KABRybarzowice-Międzyrzecze90 min.
25.03.2017 15:00KABRybarzowice-Pisarzowice70 min.
01.04.2017 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice90 min.
08.04.2017 16:00KABRybarzowice-Wapienica80 min.
15.04.2017 14:00KABRybarzowice-Mazańcowice80 min.
07.05.2017 17:00KABKobiernice-Rybarzowice90 min.
20.05.2017 17:00KABGodziszka-Rybarzowice30 min.
28.05.2017 17:00KABRybarzowice-Bystra (k. Bielska)25 min.
11.06.2017 17:00KABRybarzowice-Bestwinka15 min.
15.06.2017 15:00KABRybarzowice-Jaworze60 min.
17.06.2017 17:00KABMiędzyrzecze-Rybarzowice80 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83