PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Walasiński


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bujaków41'
07.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bujaków47'
07.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bujaków60'
28.05.2016 17:00KABRybarzowice-JaworzeK45'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

03.10.2015 15:00KABRybarzowice-Mazańcowice52'
01.05.2016 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice17'
07.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bujaków75'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1550 min.
Czas gry ogółem: 1550 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

22.08.2015 17:00KABRybarzowice-Wilkowice78 min.
05.09.2015 16:00KABRybarzowice-Wapienica70 min.
12.09.2015 16:00KABGodziszka-Rybarzowice62 min.
27.09.2015 11:00KABBujaków-Rybarzowice90 min.
03.10.2015 15:00KABRybarzowice-Mazańcowice90 min.
10.10.2015 15:00KABBestwinka-Rybarzowice90 min.
17.10.2015 15:00KABRybarzowice-Porąbka145 min.
24.10.2015 15:00KABJaworze-Rybarzowice66 min.
31.10.2015 14:30KABRybarzowice-Kaniów10 min.
07.11.2015 14:00KABPisarzowice-Rybarzowice90 min.
26.03.2016 13:00KABRybarzowice-Bystra (k. Bielska)27 min.
02.04.2016 16:00KABWilkowice-Rybarzowice60 min.
09.04.2016 16:00KABRybarzowice-Buczkowice46 min.
23.04.2016 17:00KABRybarzowice-Godziszka28 min.
01.05.2016 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice90 min.
07.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bujaków90 min.
15.05.2016 17:00KABMazańcowice-Rybarzowice90 min.
21.05.2016 17:00KABRybarzowice-Bestwinka88 min.
26.05.2016 15:00KABPorąbka-Rybarzowice60 min.
28.05.2016 17:00KABRybarzowice-Jaworze90 min.
11.06.2016 16:00KABRybarzowice-Pisarzowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83