Krzysztof Temel


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 12.03.1999
Obecny zespół: LKS Pewel Ślemieńska
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 390 min.
Czas gry ogółem: 434 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 13:00PPPietrzykowice-Pewel Śl.44 min.
19.08.2017 16:00KBJeleśnia-Pewel Śl.8 min.
17.09.2017 14:00KBPewel Śl.-Juszczyna25 min.
07.10.2017 16:00KBSłotwina-Pewel Śl.90 min.
15.10.2017 13:00KBPewel Śl.-Bystra (k. Żywca)90 min.
21.10.2017 15:00KBTrzebinia-Pewel Śl.5 min.
08.04.2018 11:00KBKocierz-Pewel Śl.20 min.
15.04.2018 15:00KBPewel Śl.-Jeleśnia7 min.
06.05.2018 11:00KBJuszczyna-Pewel Śl.30 min.
13.05.2018 15:00KBPewel Śl.-Korbielów90 min.
19.05.2018 15:00KBZarzecze-Pewel Śl.25 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171