Mateusz Grygierzec


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.04.2013 16:00KABJaworze-Kaniów60'
01.05.2013 17:00KABMazańcowice-Kaniów16'
09.06.2013 17:00KABCzechowice-Dz. II-Kaniów51'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.09.2012 16:00KABBuczkowice-Kaniów
20.10.2012 15:00KABPisarzowice-Kaniów
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2000 min.
Czas gry ogółem: 2180 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2012 17:00PPBestwinka-Kaniów90 min.
03.08.2012 17:00PPWilkowice-Kaniów90 min.
12.08.2012 17:00KABKaniów-Zabrzeg90 min.
18.08.2012 15:00KABKaniów-Czechowice-Dz. II90 min.
25.08.2012 17:00KABGodziszka-Kaniów90 min.
02.09.2012 16:00KABKaniów-Jaworze90 min.
09.09.2012 16:00KABMiędzyrzecze-Kaniów90 min.
16.09.2012 16:00KABKaniów-Mazańcowice65 min.
23.09.2012 16:00KABBuczkowice-Kaniów90 min.
30.09.2012 16:00KABKaniów-Bestwinka90 min.
06.10.2012 15:00KABKozy-Kaniów90 min.
13.10.2012 15:00KABKaniów-Wilkowice85 min.
20.10.2012 15:00KABPisarzowice-Kaniów90 min.
28.10.2012 14:30KABKaniów-Hecznarowice30 min.
04.11.2012 14:30KABKobiernice-Kaniów80 min.
20.04.2013 16:00KABJaworze-Kaniów90 min.
28.04.2013 16:00KABKaniów-Międzyrzecze90 min.
01.05.2013 17:00KABMazańcowice-Kaniów90 min.
05.05.2013 17:00KABKaniów-Buczkowice90 min.
12.05.2013 17:00KABBestwinka-Kaniów90 min.
19.05.2013 17:00KABKaniów-Kozy90 min.
30.05.2013 17:00KABZabrzeg-Kaniów90 min.
02.06.2013 17:00KABKaniów-Pisarzowice90 min.
09.06.2013 17:00KABCzechowice-Dz. II-Kaniów90 min.
16.06.2013 17:00KABKaniów-Godziszka30 min.
29.06.2013 17:00KABKaniów-Kobiernice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40