PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Kamil Pietrzyk


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

03.05.2016 11:00KBJaworze II-Hecznarowice42'
29.05.2016 11:00KBJaworze II-Kalna 57'
29.05.2016 11:00KBJaworze II-Kalna 87'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.10.2015 11:00KBJaworze II-Ligota23'
11.10.2015 11:00KBJaworze II-Ligota92'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.10.2015 11:00KBJaworze II-Ligota92'
Czas gry w lidze: 992 min.
Czas gry ogółem: 992 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

13.09.2015 16:00KBRekord II-Jaworze II25 min.
20.09.2015 11:00KBJaworze II-Łodygowice90 min.
11.10.2015 11:00KBJaworze II-Ligota92 min.
18.10.2015 15:00KBKalna -Jaworze II90 min.
24.10.2015 15:00KABJaworze-Rybarzowice20 min.
02.04.2016 16:00KBBronów-Jaworze II90 min.
10.04.2016 16:00KABMazańcowice-Jaworze3 min.
16.04.2016 17:00KABJaworze-Porąbka20 min.
24.04.2016 11:00KBJaworze II-Rekord II90 min.
30.04.2016 17:00KBŁodygowice-Jaworze II90 min.
03.05.2016 11:00KBJaworze II-Hecznarowice90 min.
05.05.2016 17:30KABBuczkowice-Jaworze20 min.
22.05.2016 11:00KBLigota-Jaworze II90 min.
29.05.2016 11:00KBJaworze II-Kalna 90 min.
05.06.2016 17:00KBKozy-Jaworze II46 min.
10.06.2016 18:00KBJaworze II-Zabrzeg46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83