Tomasz Parzyk


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 21.04.1992
Obecny zespół: LKS Zamek Grodziec
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

17.09.2017 11:00KBBujaków-Grodziec63'
03.05.2018 15:00KBGrodziec-Bujaków20'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.09.2017 16:00KBRybarzowice-Grodziec63'
21.10.2017 15:00KBKalna -Grodziec69'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1359 min.
Czas gry ogółem: 1359 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.08.2017 16:00KBMiędzybrodzie-Grodziec44 min.
26.08.2017 14:30KBGrodziec-Zabrzeg25 min.
03.09.2017 17:00KBLigota-Grodziec30 min.
09.09.2017 17:00KBGrodziec-Jaworze II90 min.
17.09.2017 11:00KBBujaków-Grodziec90 min.
30.09.2017 16:00KBRybarzowice-Grodziec90 min.
14.10.2017 15:00KBGrodziec-Łodygowice90 min.
21.10.2017 15:00KBKalna -Grodziec90 min.
28.10.2017 15:00KBGrodziec-Kozy90 min.
04.11.2017 14:00KBGrodziec-Wilamowice90 min.
07.04.2018 16:00KBGrodziec-Międzybrodzie90 min.
14.04.2018 16:00KBZabrzeg-Grodziec90 min.
29.04.2018 11:00KBJaworze II-Grodziec90 min.
03.05.2018 15:00KBGrodziec-Bujaków90 min.
05.05.2018 15:00KBWilamowice-Grodziec90 min.
12.05.2018 16:00KBGrodziec-Rybarzowice90 min.
16.05.2018 17:30KBGrodziec-Bronów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2533
9Jasienica2533
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171