Adrian Pindera


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 21.06.1998
Obecny zespół: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.09.2017 16:30PPJasienica-TSP II6'
11.03.2018 14:004LTSP II-Jasienica18'
21.04.2018 17:004LWilcza-TSP II50'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.04.2018 17:004LWilcza-TSP II73'
06.05.2018 17:004LTSP II-Racibórz67'
09.06.2018 17:004LCzaniec-TSP II74'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1405 min.
Czas gry ogółem: 1541 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.08.2017 17:004LGaszowice-TSP II39 min.
10.09.2017 16:004LBytom-TSP II55 min.
13.09.2017 16:30PPJasienica-TSP II90 min.
17.09.2017 16:004LTSP II-Wilcza90 min.
27.09.2017 15:30PPTSP II-Rekord46 min.
01.10.2017 16:004LTSP II-Lędziny20 min.
04.10.2017 16:004LRadziechowy-TSP II90 min.
07.10.2017 15:004LRacibórz-TSP II90 min.
22.10.2017 11:004LTychy II-TSP II90 min.
19.11.2017 13:004LTSP II-Czaniec90 min.
11.03.2018 14:004LTSP II-Jasienica90 min.
18.03.2018 15:304LTSP II-Landek90 min.
31.03.2018 13:004LTSP II-Skoczów88 min.
07.04.2018 17:004LGoczałkowice-TSP II45 min.
15.04.2018 15:004LTSP II-Bytom58 min.
21.04.2018 17:004LWilcza-TSP II81 min.
28.04.2018 17:004LTSP II-Radziechowy62 min.
01.05.2018 17:004LLędziny-TSP II43 min.
06.05.2018 17:004LTSP II-Racibórz72 min.
20.05.2018 17:004LTSP II-Tychy II90 min.
03.06.2018 17:004LTSP II-Ustroń32 min.
09.06.2018 17:004LCzaniec-TSP II90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201