PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Dominik Śleziak


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 04.12.1998
Obecny zespół: GLKS Wilkowice
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

24.10.2020 15:00KABWilkowice-Bystra (k. Bielska)83'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 840 min.
Czas gry ogółem: 909 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

02.08.2020 16:00PPRybarzowice-Wilkowice44 min.
07.08.2020 18:00PPWilkowice-BKS Stal25 min.
16.08.2020 17:00KABWilkowice-Bronów10 min.
22.08.2020 17:00KABHecznarowice-Wilkowice44 min.
29.08.2020 17:00KABWilkowice-Międzybrodzie90 min.
05.09.2020 16:30KABKobiernice-Wilkowice7 min.
06.09.2020 10:00KBWilkowice II-Godziszka90 min.
12.09.2020 16:00KABWilkowice-Międzyrzecze20 min.
13.09.2020 11:00KBCzaniec II-Wilkowice II90 min.
19.09.2020 15:00KABWilamowice-Wilkowice25 min.
20.09.2020 10:00KBWilkowice II-Grodziec90 min.
26.09.2020 16:00KABWilkowice-Buczkowice30 min.
04.10.2020 10:00KBWilkowice II-Bujaków46 min.
04.10.2020 15:00KABWapienica-Wilkowice28 min.
10.10.2020 15:00KABWilkowice-Kozy90 min.
24.10.2020 15:00KABWilkowice-Bystra (k. Bielska)90 min.
07.11.2020 13:00KBWilkowice II-Rybarzowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83