Krystian Strach


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 13.02.1998
Obecny zespół: WSS Wisła
Bramki zdobyte w lidze: 11
Bramki ogółem: 12
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.08.2018 17:00LOBWisła-Rajcza40'
22.08.2018 17:00PPPielgrzymowice-Wisła35'
26.08.2018 17:00LOBBestwinka-Wisła70'
02.09.2018 17:00LOBWisła-Zebrzydowice41'
09.09.2018 16:00LOBPruchna-Wisła25'
09.09.2018 16:00LOBPruchna-Wisła32'
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.14'
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.29'
17.03.2019 15:00LOBWisła-Puńców90'
14.04.2019 16:00LOBWisła-Bestwinka87'
20.04.2019 11:00LOBZebrzydowice-Wisła27'
28.04.2019 17:00LOBWisła-Pruchna88'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

22.08.2018 17:00PPPielgrzymowice-Wisła68'
15.09.2018 14:00LOBWisła-BKS Stal94'
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.55'
20.06.2019 15:00LOBWisła-Dankowice70'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1958 min.
Czas gry ogółem: 2131 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 17:004LBJaworzno-Ustroń21 min.
18.08.2018 17:00LOBWisła-Rajcza80 min.
22.08.2018 17:00PPPielgrzymowice-Wisła90 min.
26.08.2018 17:00LOBBestwinka-Wisła90 min.
02.09.2018 17:00LOBWisła-Zebrzydowice82 min.
05.09.2018 16:30PP1909 Piast-Wisła60 min.
09.09.2018 16:00LOBPruchna-Wisła60 min.
15.09.2018 14:00LOBWisła-BKS Stal90 min.
22.09.2018 16:00LOBJaworze-Wisła58 min.
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.90 min.
06.10.2018 16:00LOBGóral-Wisła90 min.
13.10.2018 16:00LOBWisła-Bestwina44 min.
20.10.2018 15:00LOBŁękawica-Wisła68 min.
27.10.2018 15:00LOBChybie-Wisła90 min.
03.11.2018 14:00LOBWisła-Rekord II56 min.
11.11.2018 14:00LOBDankowice-Wisła20 min.
17.11.2018 12:45LOBWisła-Kończyce M.30 min.
09.03.2019 12:00PPWisła-Drogomyśl23 min.
17.03.2019 15:00LOBWisła-Puńców38 min.
23.03.2019 15:00LOBSkoczów-Wisła69 min.
31.03.2019 15:00LOBWisła-Drogomyśl74 min.
07.04.2019 15:00LOBRajcza-Wisła46 min.
14.04.2019 16:00LOBWisła-Bestwinka23 min.
20.04.2019 11:00LOBZebrzydowice-Wisła90 min.
28.04.2019 17:00LOBWisła-Pruchna29 min.
01.05.2019 17:00LOBBKS Stal-Wisła90 min.
05.05.2019 17:00LOBWisła-Jaworze90 min.
11.05.2019 17:00LOBKoszarawa Ż.-Wisła90 min.
01.06.2019 17:00LOBWisła-Łękawica34 min.
09.06.2019 17:00LOBWisła-Chybie90 min.
16.06.2019 17:00LOBRekord II-Wisła90 min.
20.06.2019 15:00LOBWisła-Dankowice90 min.
22.06.2019 17:00LOBKończyce M.-Wisła46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220