PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Damian Ścibor


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 24.09.1997
Obecny zespół: GKS Czarni Jaworze
Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O5AZET-Jaworze83'
02.09.2020 17:00O5AJaworze-Wisła Wlk.38'
02.09.2020 17:00O5AJaworze-Wisła Wlk.53'
06.09.2020 11:00O5ACzechowice-Dz. II-Jaworze10'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.08.2020 16:00O5AJaworze-Studzienice89'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 620 min.
Czas gry ogółem: 649 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:00O5AŁąka-Jaworze46 min.
01.08.2020 16:00O5AJaworze-Studzienice23 min.
11.08.2020 18:30PPJaworze-Landek29 min.
22.08.2020 17:00O5ABKS Stal-Jaworze25 min.
26.08.2020 17:30O5ARudołtowice-Jaworze20 min.
29.08.2020 17:00O5AZET-Jaworze90 min.
02.09.2020 17:00O5AJaworze-Wisła Wlk.70 min.
06.09.2020 11:00O5ACzechowice-Dz. II-Jaworze65 min.
12.09.2020 16:00O5AJaworze-Rekord II55 min.
19.09.2020 11:00O5AJaworze-Łąka63 min.
26.09.2020 16:00O5AStudzienice-Jaworze46 min.
03.10.2020 15:00O5AJaworze-Rudołtowice60 min.
25.10.2020 14:00O5AJaworze-ZET57 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83