PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Wojciech Paluch


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.04.2017 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice44'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 416 min.
Czas gry ogółem: 462 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2016 17:00PPKozy-Rybarzowice31 min.
10.08.2016 17:30PPRybarzowice-Landek15 min.
13.08.2016 17:00KABPisarzowice-Rybarzowice10 min.
20.08.2016 17:00KABRybarzowice-Czechowice-Dz. II4 min.
03.09.2016 16:00KABJaworze-Rybarzowice20 min.
10.09.2016 16:00KABRybarzowice-Kaniów20 min.
24.09.2016 16:00KABRybarzowice-Kobiernice25 min.
01.10.2016 15:00KABPorąbka-Rybarzowice5 min.
08.10.2016 15:00KABRybarzowice-Godziszka14 min.
16.10.2016 15:00KABBystra (k. Bielska)-Rybarzowice10 min.
30.10.2016 14:00KABBestwinka-Rybarzowice55 min.
25.03.2017 15:00KABRybarzowice-Pisarzowice4 min.
01.04.2017 15:00KABCzechowice-Dz. II-Rybarzowice86 min.
08.04.2017 16:00KABRybarzowice-Wapienica90 min.
30.04.2017 17:00KABKaniów-Rybarzowice73 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83