Michał Hanusiak


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 10.08.1985
Obecny zespół: LKS Wisła Strumień
Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 17:00KAStrumień-Kaczyce92'
13.08.2017 17:00KAPielgrzymowice-Strumień25'
16.09.2017 16:00KAStrumień-Kończyce M.54'
23.09.2017 16:00KAStrumień-Pogwizdów5'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.09.2017 16:00KAStrumień-Skoczów II37'
16.09.2017 16:00KAStrumień-Kończyce M.80'
09.06.2018 17:00KADębowiec-Strumień87'
09.06.2018 17:00KADębowiec-Strumień83'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.06.2018 17:00KADębowiec-Strumień87'
Czas gry w lidze: 1775 min.
Czas gry ogółem: 1775 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 17:00KAStrumień-Kaczyce90 min.
13.08.2017 17:00KAPielgrzymowice-Strumień90 min.
15.08.2017 18:00KAStrumień-Kończyce W.90 min.
27.08.2017 11:00KABrenna-Strumień90 min.
02.09.2017 16:00KAStrumień-Skoczów II90 min.
10.09.2017 16:00KA1909 Piast-Strumień90 min.
16.09.2017 16:00KAStrumień-Kończyce M.90 min.
23.09.2017 16:00KAStrumień-Pogwizdów90 min.
01.10.2017 15:00KAZabłocie-Strumień90 min.
07.10.2017 15:00KAStrumień-Goleszów90 min.
14.10.2017 15:00KABąków-Strumień88 min.
21.10.2017 15:00KAStrumień-Dębowiec90 min.
28.10.2017 15:00KAOchaby-Strumień90 min.
07.04.2018 15:00KAKaczyce-Strumień90 min.
14.04.2018 15:00KAStrumień-Pielgrzymowice90 min.
03.05.2018 16:00KASkoczów II-Strumień90 min.
20.05.2018 16:00KAPogwizdów-Strumień90 min.
26.05.2018 17:00KAStrumień-Zabłocie90 min.
31.05.2018 16:00KAGoleszów-Strumień90 min.
09.06.2018 17:00KADębowiec-Strumień67 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201