PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Karol Rozmus


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 30.08.1998
Obecny zespół: GKS Radziechowy-Wieprz
Bramki zdobyte w lidze: 7
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.08.2020 16:00PPRadziechowy II-Czernichów10'
09.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Radziechowy II8'
30.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Sopotnia9'
13.09.2020 11:00KAZRadziechowy II-Zarzecze10'
13.09.2020 11:00KAZRadziechowy II-ZarzeczeK32'
04.10.2020 15:00KAZLipowa-Radziechowy II69'
04.10.2020 15:00KAZLipowa-Radziechowy II83'
04.10.2020 15:00KAZLipowa-Radziechowy II93'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.08.2020 15:00KAZBabia Góra-Radziechowy II55'
20.09.2020 16:00KAZSłotwina-Radziechowy II80'
11.10.2020 11:00KAZRadziechowy II-Gilowice70'
07.11.2020 14:30KAZBystra (k. Żywca)-Radziechowy II30'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1047 min.
Czas gry ogółem: 1227 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 16:00PPCięcina-Radziechowy II90 min.
02.08.2020 16:00PPRadziechowy II-Czernichów90 min.
09.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Radziechowy II77 min.
16.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Leśna90 min.
23.08.2020 15:00KAZBabia Góra-Radziechowy II90 min.
30.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Sopotnia90 min.
06.09.2020 11:00KAZJuszczyna-Radziechowy II90 min.
13.09.2020 11:00KAZRadziechowy II-Zarzecze90 min.
20.09.2020 16:00KAZSłotwina-Radziechowy II90 min.
27.09.2020 11:00KAZRadziechowy II-Jeleśnia90 min.
04.10.2020 15:00KAZLipowa-Radziechowy II90 min.
11.10.2020 11:00KAZRadziechowy II-Gilowice90 min.
25.10.2020 11:00KAZRadziechowy II-Soła Ż.90 min.
07.11.2020 14:30KAZBystra (k. Żywca)-Radziechowy II70 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83