PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymik


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 06.08.1995
Obecny zespół: TS Koszarawa Żywiec
Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Radziechowy II79'
21.10.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Rajcza77'
24.10.2020 14:30KAZKoszarawa II-Gilowice90'
08.11.2020 14:00O6BIstebna-Koszarawa Ż.43'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)93'
17.10.2020 15:00O6BKoszarawa Ż.-Żabnica76'
21.10.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Rajcza88'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 970 min.
Czas gry ogółem: 1060 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 16:00PPBabia Góra-Koszarawa Ż.90 min.
08.08.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Pietrzykowice25 min.
09.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Radziechowy II90 min.
16.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Babia Góra75 min.
30.08.2020 15:00KAZKoszarawa II-Słotwina8 min.
12.09.2020 16:00O6BUjsoły-Koszarawa Ż.20 min.
13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)46 min.
26.09.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Góral20 min.
10.10.2020 15:00O6BPietrzykowice-Koszarawa Ż.70 min.
17.10.2020 15:00O6BKoszarawa Ż.-Żabnica85 min.
21.10.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Rajcza37 min.
24.10.2020 14:30KAZKoszarawa II-Gilowice44 min.
25.10.2020 14:30O6BRajcza-Koszarawa Ż.90 min.
31.10.2020 14:00O6BKoszarawa Ż.-Milówka90 min.
08.11.2020 14:00O6BIstebna-Koszarawa Ż.90 min.
11.11.2020 14:00O6BKoszarawa Ż.-Ujsoły90 min.
14.11.2020 14:00O6BWęgierska G.-Koszarawa Ż.90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83