PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Bawoł


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 26.01.1994
Obecny zespół: LKS Błyskawica Drogomyśl
Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AStrumień-Drogomyśl91'
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie9'
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna47'
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna55'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.07.2020 16:00O6APruchna-Drogomyśl51'
08.08.2020 17:00O6AZebrzydowice-Drogomyśl37'
22.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Skoczów68'
16.09.2020 16:00PPDrogomyśl-Ustroń91'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 653 min.
Czas gry ogółem: 743 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

26.07.2020 16:00O6APruchna-Drogomyśl90 min.
01.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Puńców90 min.
08.08.2020 17:00O6AZebrzydowice-Drogomyśl60 min.
15.08.2020 11:00O6AGoleszów-Drogomyśl90 min.
22.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Skoczów90 min.
26.08.2020 17:00PPCKS Piast-Drogomyśl46 min.
29.08.2020 17:00O6AStrumień-Drogomyśl23 min.
05.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Pogórze60 min.
16.09.2020 16:00PPDrogomyśl-Ustroń44 min.
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie60 min.
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83