Tomasz Śleziona


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 08.04.1994
Obecny zespół: KKS Spójnia Zebrzydowice
Bramki zdobyte w lidze: 20
Bramki ogółem: 20
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2017 17:00LOBDrogomyśl-Zebrzydowice17'
19.08.2017 17:00LOBZebrzydowice-Żabnica89'
16.09.2017 16:30LOBZebrzydowice-Czechowice-Dz.20'
30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice48'
07.10.2017 16:00LOBZebrzydowice-Łękawica22'
21.10.2017 15:00LOBZebrzydowice-Góral60'
04.11.2017 14:00LOBZebrzydowice-Wilkowice61'
31.03.2018 13:00LOBŻabnica-Zebrzydowice92'
08.04.2018 16:00LOBZebrzydowice-Wisła50'
14.04.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice16'
14.04.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice18'
14.04.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice27'
12.05.2018 17:00LOBŁękawica-Zebrzydowice22'
12.05.2018 17:00LOBŁękawica-Zebrzydowice45'
26.05.2018 17:00LOBGóral-Zebrzydowice78'
31.05.2018 15:00LOBPruchna-Zebrzydowice62'
09.06.2018 17:00LOBWilkowice-Zebrzydowice34'
09.06.2018 17:00LOBWilkowice-Zebrzydowice65'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie51'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie53'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.10.2017 16:00LOBZebrzydowice-Łękawica35'
04.11.2017 14:00LOBZebrzydowice-Wilkowice79'
31.03.2018 13:00LOBŻabnica-Zebrzydowice82'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie65'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90'
Czas gry w lidze: 2220 min.
Czas gry ogółem: 2310 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 17:00PP1909 Piast-Zebrzydowice90 min.
05.08.2017 17:00LOBZebrzydowice-Pruchna90 min.
12.08.2017 17:00LOBDrogomyśl-Zebrzydowice68 min.
19.08.2017 17:00LOBZebrzydowice-Żabnica94 min.
02.09.2017 17:00LOBZebrzydowice-Dankowice90 min.
09.09.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice90 min.
16.09.2017 16:30LOBZebrzydowice-Czechowice-Dz.90 min.
27.09.2017 16:30LOBZebrzydowice-Leśna90 min.
30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice90 min.
07.10.2017 16:00LOBZebrzydowice-Łękawica87 min.
14.10.2017 16:00LOBPuńców-Zebrzydowice80 min.
21.10.2017 15:00LOBZebrzydowice-Góral90 min.
28.10.2017 14:00LOBBestwina-Zebrzydowice78 min.
04.11.2017 14:00LOBZebrzydowice-Wilkowice90 min.
31.03.2018 13:00LOBŻabnica-Zebrzydowice44 min.
08.04.2018 16:00LOBZebrzydowice-Wisła80 min.
14.04.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice70 min.
21.04.2018 16:00LOBZebrzydowice-Koszarawa Ż.90 min.
28.04.2018 17:00LOBCzechowice-Dz.-Zebrzydowice46 min.
03.05.2018 15:00LOBLeśna-Zebrzydowice65 min.
12.05.2018 17:00LOBŁękawica-Zebrzydowice86 min.
16.05.2018 18:00LOBZebrzydowice-Drogomyśl90 min.
19.05.2018 17:00LOBZebrzydowice-Puńców90 min.
26.05.2018 17:00LOBGóral-Zebrzydowice90 min.
31.05.2018 15:00LOBPruchna-Zebrzydowice90 min.
02.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Bestwina90 min.
09.06.2018 17:00LOBWilkowice-Zebrzydowice72 min.
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201