Dawid Górka


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 22.02.1996
Obecny zespół: LKS Grapa Trzebinia
Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.08.2017 16:00KBKorbielów-Bystra (k. Żywca)50'
26.08.2017 16:00KBKorbielów-Bystra (k. Żywca)86'
09.09.2017 16:00KBKorbielów-Kocierz60'
01.10.2017 15:00KBPrzyborów-Korbielów56'
07.10.2017 16:00KBKorbielów-Łękawica IIK61'
07.10.2017 16:00KBKorbielów-Łękawica II63'
07.10.2017 16:00KBKorbielów-Łękawica II90'
28.10.2017 15:00KBKorbielów-Pewel Śl.53'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2017 15:00KBJeleśnia-Korbielów92'
01.10.2017 15:00KBPrzyborów-Korbielów75'
01.10.2017 15:00KBPrzyborów-Korbielów75'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.10.2017 15:00KBPrzyborów-Korbielów75'
Czas gry w lidze: 905 min.
Czas gry ogółem: 995 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2017 17:00PPTrzebinia-Babia Góra90 min.
12.08.2017 16:00KBKorbielów-Zarzecze90 min.
26.08.2017 16:00KBKorbielów-Bystra (k. Żywca)90 min.
02.09.2017 16:00KBTrzebinia-Korbielów90 min.
09.09.2017 16:00KBKorbielów-Kocierz90 min.
16.09.2017 15:00KBJeleśnia-Korbielów90 min.
01.10.2017 15:00KBPrzyborów-Korbielów75 min.
07.10.2017 16:00KBKorbielów-Łękawica II90 min.
28.10.2017 15:00KBKorbielów-Pewel Śl.90 min.
07.04.2018 16:00KBTrzebinia-Przyborów90 min.
21.04.2018 16:00KBTrzebinia-Juszczyna90 min.
03.05.2018 16:00KBTrzebinia-Zarzecze20 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201