Mateusz Piątek


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.09.2013 16:00KAZMilówka-Leśna45'
01.06.2014 15:00KAZLeśna-Pewel Śl.36'
08.06.2014 14:00KAZPietrzykowice-Leśna72'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2013 15:00KAZLipowa-Leśna
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2250 min.
Czas gry ogółem: 2340 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 15:00PPLeśna-Soła Ż.90 min.
18.08.2013 15:00KAZLeśna-Gilowice90 min.
25.08.2013 14:00KAZBabia Góra-Leśna90 min.
01.09.2013 15:00KAZLeśna-Łękawica90 min.
07.09.2013 16:00KAZMilówka-Leśna90 min.
15.09.2013 15:00KAZLeśna-Czernichów90 min.
21.09.2013 16:00KAZCięcina-Leśna90 min.
29.09.2013 15:00KAZLeśna-Soła Ż.90 min.
06.10.2013 15:00KAZPewel Śl.-Leśna90 min.
13.10.2013 15:00KAZLeśna-Pietrzykowice90 min.
20.10.2013 15:00KAZLipowa-Leśna90 min.
27.10.2013 14:00KAZJuszczyna-Leśna90 min.
03.11.2013 14:00KAZLeśna-Rajcza90 min.
13.04.2014 15:00KAZLeśna-Ujsoły90 min.
19.04.2014 17:00KAZGilowice-Leśna90 min.
27.04.2014 15:00KAZLeśna-Babia Góra90 min.
01.05.2014 11:00KAZŁękawica-Leśna90 min.
04.05.2014 15:00KAZLeśna-Milówka90 min.
11.05.2014 14:00KAZCzernichów-Leśna90 min.
18.05.2014 15:00KAZLeśna-Cięcina90 min.
25.05.2014 11:00KAZSoła Ż.-Leśna90 min.
01.06.2014 15:00KAZLeśna-Pewel Śl.90 min.
08.06.2014 14:00KAZPietrzykowice-Leśna90 min.
15.06.2014 15:00KAZLeśna-Lipowa90 min.
19.06.2014 17:00KAZLeśna-Juszczyna90 min.
22.06.2014 11:00KAZRajcza-Leśna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94