PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Mateusz Piątek


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

28.08.2016 15:00LOBLeśna-Koszarawa Ż.90'
29.04.2017 15:00LOBBestwina-Leśna92'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2482 min.
Czas gry ogółem: 2648 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2016 16:00LOBWilkowice-Leśna90 min.
14.08.2016 15:00LOBLeśna-Drogomyśl90 min.
17.08.2016 18:00PPWęgierska G.-Leśna46 min.
20.08.2016 17:30LOBZebrzydowice-Leśna90 min.
28.08.2016 15:00LOBLeśna-Koszarawa Ż.90 min.
04.09.2016 16:00LOBUstroń-Leśna90 min.
11.09.2016 15:00LOBLeśna-Bestwina90 min.
18.09.2016 16:00LOBPruchna-Leśna90 min.
24.09.2016 15:00LOBŻabnica-Leśna90 min.
27.09.2016 16:30PPLeśna-Żabnica120 min.
02.10.2016 15:00LOBLeśna-Cisiec90 min.
08.10.2016 15:00LOBChybie-Leśna90 min.
16.10.2016 15:00LOBLeśna-Góral8 min.
30.10.2016 14:00LOBLeśna-Pietrzykowice90 min.
06.11.2016 14:00LOBDankowice-Leśna90 min.
11.11.2016 13:00LOBLeśna-Czechowice-Dz.90 min.
26.03.2017 15:00LOBLeśna-Wilkowice90 min.
01.04.2017 16:00LOBDrogomyśl-Leśna90 min.
09.04.2017 15:00LOBLeśna-Zebrzydowice90 min.
15.04.2017 13:00LOBKoszarawa Ż.-Leśna90 min.
29.04.2017 15:00LOBBestwina-Leśna90 min.
03.05.2017 17:00LOBLeśna-Pruchna44 min.
07.05.2017 15:00LOBLeśna-Żabnica90 min.
13.05.2017 17:00LOBCisiec-Leśna90 min.
21.05.2017 15:00LOBLeśna-Chybie90 min.
24.05.2017 17:00LOBLeśna-Ustroń90 min.
27.05.2017 17:00LOBGóral-Leśna90 min.
04.06.2017 15:00LOBLeśna-Wisła90 min.
11.06.2017 14:00LOBPietrzykowice-Leśna90 min.
15.06.2017 16:00LOBLeśna-Dankowice90 min.
18.06.2017 16:00LOBCzechowice-Dz.-Leśna90 min.

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>