Łukasz Sosnowski


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 08.09.1995
Obecny zespół: LKS Olza Pogwizdów
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2017 17:00KAKaczyce-Pogwizdów26'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.09.2017 16:00KAStrumień-Pogwizdów72'
30.09.2017 11:00KAPogwizdów-Kończyce M.86'
04.11.2017 14:00KAPogwizdów-1909 Piast72'
29.04.2018 16:00KAPogwizdów-Kończyce W.62'
29.04.2018 16:00KAPogwizdów-Kończyce W.80'
27.05.2018 17:00KAKończyce M.-Pogwizdów38'
31.05.2018 17:00KAZabłocie-Pogwizdów65'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.04.2018 16:00KAPogwizdów-Kończyce W.80'
Czas gry w lidze: 1276 min.
Czas gry ogółem: 1276 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 17:00KAPogwizdów-Ochaby23 min.
12.08.2017 17:00KAKaczyce-Pogwizdów76 min.
20.08.2017 17:00KAPogwizdów-Pielgrzymowice23 min.
26.08.2017 17:00KAKończyce W.-Pogwizdów26 min.
03.09.2017 16:00KAPogwizdów-Brenna62 min.
10.09.2017 16:00KASkoczów II-Pogwizdów81 min.
23.09.2017 16:00KAStrumień-Pogwizdów73 min.
30.09.2017 11:00KAPogwizdów-Kończyce M.5 min.
15.10.2017 14:00KAGoleszów-Pogwizdów5 min.
04.11.2017 14:00KAPogwizdów-1909 Piast90 min.
15.04.2018 15:00KAPogwizdów-Kaczyce55 min.
22.04.2018 15:00KAPielgrzymowice-Pogwizdów46 min.
29.04.2018 16:00KAPogwizdów-Kończyce W.80 min.
06.05.2018 16:00KAPogwizdów-Skoczów II90 min.
12.05.2018 16:00KA1909 Piast-Pogwizdów46 min.
20.05.2018 16:00KAPogwizdów-Strumień90 min.
27.05.2018 17:00KAKończyce M.-Pogwizdów90 min.
31.05.2018 17:00KAZabłocie-Pogwizdów80 min.
03.06.2018 17:00KAPogwizdów-Goleszów55 min.
09.06.2018 17:00KABąków-Pogwizdów90 min.
16.06.2018 17:00KAPogwizdów-Dębowiec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201