PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Rafał Nycz


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.09.2013 16:00KABBestwinka-Kaniów65'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.09.2013 16:00KABWilkowice-Bestwinka
29.09.2013 16:00KABBestwinka-Kaniów
06.10.2013 15:00KABMiędzyrzecze-Bestwinka60'
13.04.2014 16:00KABBestwinka-Godziszka
25.05.2014 17:00KABBestwinka-Międzyrzecze
31.05.2014 17:00KABJaworze-Bestwinka39'
21.06.2014 17:00KABBestwinka-Wapienica45'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2026 min.
Czas gry ogółem: 2206 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

28.07.2013 17:00PPMazańcowice-Bestwinka90 min.
03.08.2013 18:00PPBestwinka-Bestwina90 min.
24.08.2013 17:00KABGodziszka-Bestwinka90 min.
31.08.2013 17:00KABBestwinka-Buczkowice90 min.
07.09.2013 16:00KABWilkowice-Bestwinka90 min.
15.09.2013 16:00KABBestwinka-Bujaków46 min.
22.09.2013 11:00KABKozy-Bestwinka90 min.
29.09.2013 16:00KABBestwinka-Kaniów90 min.
06.10.2013 15:00KABMiędzyrzecze-Bestwinka90 min.
13.10.2013 15:00KABBestwinka-Jaworze90 min.
19.10.2013 15:00KABZabrzeg-Bestwinka90 min.
27.10.2013 15:00KABBestwinka-Pisarzowice90 min.
02.11.2013 13:30KABWapienica-Bestwinka90 min.
30.03.2014 11:00KABCzechowice-Dz. II-Bestwinka90 min.
06.04.2014 16:00KABMazańcowice-Bestwinka90 min.
13.04.2014 16:00KABBestwinka-Godziszka90 min.
27.04.2014 16:00KABBestwinka-Wilkowice90 min.
03.05.2014 11:00KABBujaków-Bestwinka90 min.
10.05.2014 16:00KABBestwinka-Kozy90 min.
25.05.2014 17:00KABBestwinka-Międzyrzecze90 min.
31.05.2014 17:00KABJaworze-Bestwinka90 min.
08.06.2014 17:00KABBestwinka-Zabrzeg90 min.
11.06.2014 18:00KABKaniów-Bestwinka90 min.
14.06.2014 17:00KABPisarzowice-Bestwinka90 min.
21.06.2014 17:00KABBestwinka-Wapienica90 min.

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ślemień13
2Cisiec13
3Trzebinia13
4Kocierz00
5Łękawica II00
6Pewel Śl.00
7Cięcina10
8Korbielów10
9TS Przyborów10