PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Brandys


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.05.2014 16:00KASPogórze-Goleszów71'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.08.2013 17:00KASCieszyn-Pogórze56'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 182 min.
Czas gry ogółem: 235 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2013 11:00PPPierściec-Pogórze9 min.
10.08.2013 17:00KASCieszyn-Pogórze39 min.
18.08.2013 17:00KASKończyce W.-Pogórze9 min.
25.08.2013 11:00KASPogórze-Pogwizdów11 min.
28.08.2013 17:00PPPogórze-Ustroń44 min.
13.10.2013 11:00KASPogórze-Pielgrzymowice3 min.
19.10.2013 15:00KASHażlach-Pogórze44 min.
27.10.2013 11:00KASPogórze-Brenna3 min.
19.04.2014 14:30KASPogórze-Kończyce W.10 min.
01.05.2014 16:00KASPogórze-Goleszów21 min.
04.05.2014 16:00KASPogórze-Zebrzydowice10 min.
24.05.2014 17:00KASStrumień-Pogórze9 min.
04.06.2014 17:30KASPogórze-Drogomyśl12 min.
15.06.2014 17:00KASPogórze-Hażlach9 min.
19.06.2014 17:00KASBrenna-Pogórze2 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83