PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Brandys


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.08.2016 17:00KASPogórze-KaczyceK64'
13.08.2016 17:00KASPogórze-Kaczyce78'
04.09.2016 11:00KASPogórze-Brenna12'
16.10.2016 15:00KASKończyce M.-Pogórze50'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.10.2016 11:00KASPogórze-Ochaby10'
29.10.2016 15:00KASBąków-Pogórze92'
23.04.2017 11:00KASPogórze-Dębowiec41'
03.05.2017 16:00KASPogórze-Pogwizdów79'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1188 min.
Czas gry ogółem: 1188 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

07.08.2016 11:00KASPogórze-Goleszów80 min.
13.08.2016 17:00KASPogórze-Kaczyce90 min.
21.08.2016 11:00KASPogórze-Strumień90 min.
04.09.2016 11:00KASPogórze-Brenna80 min.
11.09.2016 16:00KASPogwizdów-Pogórze90 min.
18.09.2016 11:00KASPogórze-Skoczów II70 min.
25.09.2016 11:00KASPogórze-Pielgrzymowice90 min.
16.10.2016 15:00KASKończyce M.-Pogórze90 min.
23.10.2016 11:00KASPogórze-Ochaby46 min.
29.10.2016 15:00KASBąków-Pogórze90 min.
08.04.2017 15:00KASKaczyce-Pogórze60 min.
15.04.2017 15:00KASStrumień-Pogórze25 min.
23.04.2017 11:00KASPogórze-Dębowiec46 min.
03.05.2017 16:00KASPogórze-Pogwizdów15 min.
10.05.2017 17:30KASBrenna-Pogórze46 min.
21.05.2017 16:00KASPogórze-Puńców44 min.
27.05.2017 17:00KASKończyce W.-Pogórze90 min.
04.06.2017 11:00KASPogórze-Kończyce M.46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83