PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Brandys


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.05.2016 11:00KBPogórze-Rudnik76'
08.05.2016 11:00KBPogórze-Rudnik90'
12.06.2016 11:00KBBrzezówka-PogórzeK80'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 940 min.
Czas gry ogółem: 940 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

16.08.2015 17:00KBGolasowice-Pogórze25 min.
23.08.2015 11:00KBPogórze-Dębowiec20 min.
30.08.2015 17:00KBHażlach-Pogórze68 min.
06.09.2015 11:00KBPogórze-Pielgrzymowice46 min.
27.09.2015 11:00KBPogórze-Pierściec70 min.
04.10.2015 15:00KBNierodzim-Pogórze20 min.
11.10.2015 11:00KBPogórze-Iskrzyczyn65 min.
18.10.2015 11:00KBPogórze-Brzezówka35 min.
25.10.2015 11:00KBPogórze-Górki W.10 min.
10.04.2016 11:00KBPogórze-Golasowice60 min.
16.04.2016 15:00KBDębowiec-Pogórze55 min.
24.04.2016 11:00KBPogórze-Hażlach90 min.
01.05.2016 16:00KBPielgrzymowice-Pogórze44 min.
08.05.2016 11:00KBPogórze-Rudnik20 min.
22.05.2016 11:00KBPierściec-Pogórze55 min.
29.05.2016 11:00KBPogórze-Nierodzim80 min.
05.06.2016 17:00KBIskrzyczyn-Pogórze90 min.
12.06.2016 11:00KBBrzezówka-Pogórze87 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83