PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2014/2015

Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 11
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.08.2014 17:004LGóral-Ornontowice90'
24.08.2014 17:004LGóral-Jaworzno18'
24.08.2014 17:004LGóral-Jaworzno75'
27.08.2014 17:304LRacibórz-Góral23'
27.08.2014 17:304LRacibórz-Góral43'
27.08.2014 17:304LRacibórz-GóralK93'
01.10.2014 16:00PPRychwałd-Góral71'
01.10.2014 16:00PPRychwałd-Góral89'
04.10.2014 15:004LGóral-Katowice II78'
08.11.2014 11:004LPszów-Góral33'
08.11.2014 11:004LPszów-Góral78'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.08.2014 17:304LRacibórz-Góral
04.10.2014 15:004LGóral-Katowice II
19.10.2014 14:004LGóral-Bojszowy
02.11.2014 13:004LGóral-Pszczyna
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1107 min.
Czas gry ogółem: 1151 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

09.08.2014 17:004LGóral-Ornontowice90 min.
17.08.2014 17:004LŚwierklany-Góral90 min.
24.08.2014 17:004LGóral-Jaworzno90 min.
27.08.2014 17:304LRacibórz-Góral90 min.
30.08.2014 17:004LGóral-Jasienica90 min.
06.09.2014 16:304LBełk-Góral90 min.
14.09.2014 15:304LGóral-Turza Śl.72 min.
20.09.2014 16:004LRadziechowy-Góral20 min.
27.09.2014 15:004LGóral-Przyszowice90 min.
01.10.2014 16:00PPRychwałd-Góral44 min.
04.10.2014 15:004LGóral-Katowice II90 min.
11.10.2014 15:004LPodlesianka-Góral90 min.
19.10.2014 14:004LGóral-Bojszowy90 min.
02.11.2014 13:004LGóral-Pszczyna25 min.
08.11.2014 11:004LPszów-Góral90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83