PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2017/2018

Bramki zdobyte w lidze: 21
Bramki ogółem: 27
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 16:00PPBystra (k. Żywca)-Radziechowy69'
17.09.2017 15:00KAZRadziechowy II-Czernichów10'
17.09.2017 15:00KAZRadziechowy II-Czernichów41'
20.09.2017 16:30PPPietrzykowice-Radziechowy49'
20.09.2017 16:30PPPietrzykowice-Radziechowy58'
20.09.2017 16:30PPPietrzykowice-Radziechowy87'
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek61'
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek66'
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek83'
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek87'
21.10.2017 11:004LRadziechowy-Skoczów52'
21.10.2017 11:004LRadziechowy-Skoczów63'
28.10.2017 14:004LGoczałkowice-Radziechowy56'
28.10.2017 14:004LGoczałkowice-Radziechowy87'
04.11.2017 13:004LRadziechowy-Bytom27'
04.11.2017 13:004LRadziechowy-Bytom73'
10.03.2018 14:00PPKoszarawa Ż.-Radziechowy7'
25.04.2018 17:00PPRadziechowy-Tarnowskie G.39'
28.04.2018 17:004LTSP II-Radziechowy24'
12.05.2018 17:004LRadziechowy-Gaszowice22'
12.05.2018 17:004LRadziechowy-Gaszowice24'
26.05.2018 17:004LRadziechowy-Goczałkowice89'
02.06.2018 17:004LRadziechowy-Wilcza2'
02.06.2018 17:004LRadziechowy-Wilcza55'
02.06.2018 17:004LRadziechowy-Wilcza86'
09.06.2018 17:004LUstroń-Radziechowy15'
09.06.2018 17:004LUstroń-Radziechowy84'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

28.04.2018 17:004LTSP II-Radziechowy91'
05.05.2018 17:004LLandek-Radziechowy92'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1751 min.
Czas gry ogółem: 2173 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 16:00PPBystra (k. Żywca)-Radziechowy90 min.
12.08.2017 17:004LRadziechowy-Lędziny65 min.
19.08.2017 17:004LRacibórz-Radziechowy90 min.
26.08.2017 17:004LRadziechowy-Odra Centrum46 min.
09.09.2017 16:004LRadziechowy-Jasienica2 min.
16.09.2017 16:004LBełk-Radziechowy9 min.
17.09.2017 15:00KAZRadziechowy II-Czernichów46 min.
20.09.2017 16:30PPPietrzykowice-Radziechowy90 min.
30.09.2017 16:004LCzaniec-Radziechowy29 min.
04.10.2017 16:004LRadziechowy-TSP II28 min.
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek32 min.
14.10.2017 15:004LGaszowice-Radziechowy90 min.
21.10.2017 11:004LRadziechowy-Skoczów87 min.
28.10.2017 14:004LGoczałkowice-Radziechowy90 min.
04.11.2017 13:004LRadziechowy-Bytom83 min.
11.11.2017 13:004LWilcza-Radziechowy90 min.
18.11.2017 13:004LRadziechowy-Ustroń38 min.
10.03.2018 14:00PPKoszarawa Ż.-Radziechowy80 min.
24.03.2018 15:304LRadziechowy-Racibórz78 min.
31.03.2018 13:004LOdra Centrum-Radziechowy90 min.
04.04.2018 17:00PPGóral-Radziechowy16 min.
07.04.2018 17:004LRadziechowy-Tychy II7 min.
14.04.2018 17:004LJasienica-Radziechowy25 min.
18.04.2018 17:304LLędziny-Radziechowy65 min.
22.04.2018 15:004LRadziechowy-Bełk12 min.
25.04.2018 17:00PPRadziechowy-Tarnowskie G.71 min.
28.04.2018 17:004LTSP II-Radziechowy90 min.
01.05.2018 17:004LRadziechowy-Czaniec78 min.
05.05.2018 17:004LLandek-Radziechowy90 min.
12.05.2018 17:004LRadziechowy-Gaszowice82 min.
19.05.2018 15:304LSkoczów-Radziechowy60 min.
22.05.2018 17:30PPŁaziska Grn.-Radziechowy75 min.
26.05.2018 17:004LRadziechowy-Goczałkowice30 min.
30.05.2018 18:004LBytom-Radziechowy44 min.
02.06.2018 17:004LRadziechowy-Wilcza90 min.
09.06.2018 17:004LUstroń-Radziechowy85 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83