PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 30
Bramki ogółem: 33
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 17:004LLandek-Góral23'
14.08.2013 18:004LGóral-Ornontowice15'
01.09.2013 15:004LŚwierklany-Góral62'
21.09.2013 12:004LBojszowy-Góral1'
28.09.2013 16:004LGóral-Mikołów74'
05.10.2013 16:004LRacibórz-Góral85'
12.10.2013 15:304LGóral-Suszec44'
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice52'
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice63'
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice70'
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice78'
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice89'
02.11.2013 13:304LPszczyna-Góral72'
02.11.2013 13:304LPszczyna-Góral90'
09.11.2013 13:304LGóral-Katowice II16'
09.11.2013 13:304LGóral-Katowice II35'
09.11.2013 13:304LGóral-Katowice II93'
16.03.2014 11:00PPSoła Ż.-GóralK37'
22.03.2014 15:004LOrnontowice-Góral29'
22.03.2014 15:004LOrnontowice-Góral49'
26.04.2014 16:004LGóral-Podlesianka30'
26.04.2014 16:004LGóral-Podlesianka66'
29.04.2014 17:004LGóral-Bojszowy49'
03.05.2014 17:004LMikołów-Góral39'
03.05.2014 17:004LMikołów-Góral81'
13.05.2014 17:00PPSarmacja-Góral76'
13.05.2014 17:00PPSarmacja-GóralK87'
17.05.2014 17:004LSuszec-Góral6'
17.05.2014 17:004LSuszec-Góral46'
01.06.2014 15:004LPrzyszowice-Góral80'
01.06.2014 15:004LPrzyszowice-Góral93'
07.06.2014 17:004LGóral-Pszczyna83'
14.06.2014 17:004LKatowice II-Góral42'
Żółte kartki w lidze: 6
Żółte kartki ogółem: 6

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.08.2013 18:004LGóral-Ornontowice51'
05.10.2013 16:004LRacibórz-Góral
16.11.2013 13:004LGóral-Landek
29.03.2014 15:004LGóral-Pszów
12.04.2014 16:004LŚwierklany-Góral
29.04.2014 17:004LGóral-Bojszowy
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2426 min.
Czas gry ogółem: 2606 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 17:004LLandek-Góral70 min.
14.08.2013 18:004LGóral-Ornontowice73 min.
17.08.2013 11:004LPszów-Góral20 min.
24.08.2013 17:004LGóral-Wisła46 min.
01.09.2013 15:004LŚwierklany-Góral81 min.
17.09.2013 17:004LPodlesianka-Góral90 min.
21.09.2013 12:004LBojszowy-Góral78 min.
28.09.2013 16:004LGóral-Mikołów90 min.
05.10.2013 16:004LRacibórz-Góral90 min.
12.10.2013 15:304LGóral-Suszec90 min.
19.10.2013 15:304LJasienica-Góral86 min.
26.10.2013 15:004LGóral-Przyszowice90 min.
02.11.2013 13:304LPszczyna-Góral90 min.
09.11.2013 13:304LGóral-Katowice II90 min.
16.11.2013 13:004LGóral-Landek82 min.
23.11.2013 13:004LGóral-Jastrzębie Zdrój90 min.
16.03.2014 11:00PPSoła Ż.-Góral90 min.
22.03.2014 15:004LOrnontowice-Góral90 min.
29.03.2014 15:004LGóral-Pszów90 min.
12.04.2014 16:004LŚwierklany-Góral90 min.
19.04.2014 13:004LJastrzębie Zdrój-Góral90 min.
26.04.2014 16:004LGóral-Podlesianka90 min.
29.04.2014 17:004LGóral-Bojszowy90 min.
03.05.2014 17:004LMikołów-Góral90 min.
10.05.2014 17:004LGóral-Racibórz90 min.
13.05.2014 17:00PPSarmacja-Góral90 min.
17.05.2014 17:004LSuszec-Góral90 min.
24.05.2014 17:004LGóral-Jasienica90 min.
01.06.2014 15:004LPrzyszowice-Góral90 min.
07.06.2014 17:004LGóral-Pszczyna90 min.
14.06.2014 17:004LKatowice II-Góral90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83