PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 22
Bramki ogółem: 28
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.08.2016 14:00LOBPietrzykowice-GóralK20'
07.08.2016 14:00LOBPietrzykowice-Góral64'
07.08.2016 14:00LOBPietrzykowice-Góral74'
27.08.2016 17:00LOBGóral-Wilkowice11'
27.08.2016 17:00LOBGóral-Wilkowice41'
07.09.2016 17:30PPŁękawica-Góral12'
07.09.2016 17:30PPŁękawica-Góral27'
01.10.2016 15:00LOBBestwina-Góral32'
08.10.2016 15:00LOBGóral-Pruchna10'
16.10.2016 15:00LOBLeśna-Góral55'
16.10.2016 15:00LOBLeśna-Góral64'
16.10.2016 15:00LOBLeśna-Góral77'
19.02.2017 13:00PPŻabnica-Radziechowy77'
19.02.2017 13:00PPŻabnica-Radziechowy87'
25.03.2017 15:304LRacibórz-Radziechowy4'
01.04.2017 17:004LRadziechowy-Suszec51'
26.04.2017 17:00PPPogoń Ruda Śl.-Radziechowy4'
13.05.2017 17:004LRadziechowy-Ruptawa11'
13.05.2017 17:004LRadziechowy-Ruptawa13'
13.05.2017 17:004LRadziechowy-Ruptawa22'
13.05.2017 17:004LRadziechowy-Ruptawa28'
31.05.2017 18:004LRadziechowy-Mokre5'
03.06.2017 17:004LJaworzno-Radziechowy24'
03.06.2017 17:004LJaworzno-Radziechowy46'
10.06.2017 17:004LRadziechowy-Landek53'
10.06.2017 17:004LRadziechowy-Landek65'
14.06.2017 17:30PPLędziny-Radziechowy45'
18.06.2017 16:00KAZRadziechowy II-Lipowa20'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.04.2017 17:00PPGóral-Radziechowy70'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2110 min.
Czas gry ogółem: 2639 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

07.08.2016 14:00LOBPietrzykowice-Góral79 min.
13.08.2016 17:00LOBGóral-Dankowice90 min.
20.08.2016 13:00LOBCzechowice-Dz.-Góral81 min.
27.08.2016 17:00LOBGóral-Wilkowice90 min.
07.09.2016 17:30PPŁękawica-Góral90 min.
10.09.2016 16:00LOBGóral-Zebrzydowice90 min.
17.09.2016 16:00LOBKoszarawa Ż.-Góral90 min.
24.09.2016 15:00LOBGóral-Ustroń90 min.
01.10.2016 15:00LOBBestwina-Góral46 min.
08.10.2016 15:00LOBGóral-Pruchna82 min.
16.10.2016 15:00LOBLeśna-Góral81 min.
22.10.2016 15:00LOBGóral-Cisiec90 min.
30.10.2016 14:00LOBChybie-Góral80 min.
05.11.2016 14:00LOBŻabnica-Góral90 min.
11.11.2016 11:00LOBGóral-Wisła82 min.
19.02.2017 13:00PPŻabnica-Radziechowy90 min.
11.03.2017 15:004LPszczyna-Radziechowy90 min.
25.03.2017 15:304LRacibórz-Radziechowy90 min.
01.04.2017 17:004LRadziechowy-Suszec90 min.
05.04.2017 17:00PPGóral-Radziechowy93 min.
08.04.2017 17:004LOrnontowice-Radziechowy82 min.
15.04.2017 13:004LRadziechowy-Czaniec75 min.
26.04.2017 17:00PPPogoń Ruda Śl.-Radziechowy90 min.
03.05.2017 17:004LRadziechowy-Bełk2 min.
06.05.2017 17:004LRadziechowy-Lędziny27 min.
10.05.2017 17:304LConcordia-Radziechowy14 min.
13.05.2017 17:004LRadziechowy-Ruptawa65 min.
17.05.2017 18:004LJasienica-Radziechowy30 min.
21.05.2017 18:004LTSP II-Radziechowy70 min.
24.05.2017 18:004LSkoczów-Radziechowy2 min.
27.05.2017 17:004LŁaziska Grn.-Radziechowy12 min.
31.05.2017 18:004LRadziechowy-Mokre65 min.
03.06.2017 17:004LJaworzno-Radziechowy75 min.
07.06.2017 18:004LRadziechowy-Wilcza70 min.
10.06.2017 17:004LRadziechowy-Landek44 min.
14.06.2017 17:30PPLędziny-Radziechowy84 min.
18.06.2017 16:00KAZRadziechowy II-Lipowa46 min.
21.06.2017 17:30PPRadziechowy-Rekord82 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83