PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 19
Bramki ogółem: 19
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2015 17:00LOBKoszarawa Ż.-Góral67'
22.08.2015 17:00LOBGóral-Cięcina86'
30.08.2015 17:00LOBDankowice-Góral77'
19.09.2015 16:00LOBGóral-Leśna43'
24.10.2015 15:00LOBGóral-Pruchna43'
07.11.2015 14:00LOBGóral-Chybie12'
11.11.2015 13:00LOBBestwina-Góral50'
20.03.2016 15:00LOBGóral-Koszarawa Ż.16'
02.04.2016 16:00LOBGóral-Dankowice2'
02.04.2016 16:00LOBGóral-Dankowice75'
16.04.2016 16:00LOBGóral-Kobiernice69'
24.04.2016 15:00LOBLeśna-Góral32'
30.04.2016 17:00LOBGóral-ŻabnicaK8'
30.04.2016 17:00LOBGóral-Żabnica27'
14.05.2016 17:00LOBGóral-Zebrzydowice64'
28.05.2016 17:00LOBUstroń-Góral32'
05.06.2016 17:00LOBChybie-Góral55'
05.06.2016 17:00LOBChybie-Góral93'
11.06.2016 17:00LOBGóral-Bestwina75'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.08.2015 18:00PPRadziechowy II-Góral59'
16.09.2015 17:00PPPietrzykowice-Góral49'
07.11.2015 14:00LOBGóral-Chybie65'
09.04.2016 16:00LOBWisła-Góral74'
14.05.2016 17:00LOBGóral-Zebrzydowice45'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.09.2015 16:00LOBŻabnica-Góral39'
Czas gry w lidze: 2066 min.
Czas gry ogółem: 2202 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

08.08.2015 17:00LOBGóral-Cisiec5 min.
15.08.2015 17:00LOBKoszarawa Ż.-Góral86 min.
19.08.2015 18:00PPRadziechowy II-Góral46 min.
22.08.2015 17:00LOBGóral-Cięcina90 min.
30.08.2015 17:00LOBDankowice-Góral80 min.
05.09.2015 16:00LOBGóral-Wisła70 min.
13.09.2015 16:00LOBKobiernice-Góral75 min.
16.09.2015 17:00PPPietrzykowice-Góral90 min.
19.09.2015 16:00LOBGóral-Leśna86 min.
27.09.2015 16:00LOBŻabnica-Góral39 min.
24.10.2015 15:00LOBGóral-Pruchna83 min.
31.10.2015 14:30LOBGóral-Ustroń90 min.
07.11.2015 14:00LOBGóral-Chybie90 min.
11.11.2015 13:00LOBBestwina-Góral90 min.
13.03.2016 15:00LOBCisiec-Góral90 min.
20.03.2016 15:00LOBGóral-Koszarawa Ż.78 min.
26.03.2016 13:00LOBCięcina-Góral46 min.
02.04.2016 16:00LOBGóral-Dankowice90 min.
09.04.2016 16:00LOBWisła-Góral80 min.
16.04.2016 16:00LOBGóral-Kobiernice90 min.
24.04.2016 15:00LOBLeśna-Góral90 min.
30.04.2016 17:00LOBGóral-Żabnica90 min.
03.05.2016 17:00LOBSkoczów-Góral90 min.
14.05.2016 17:00LOBGóral-Zebrzydowice90 min.
22.05.2016 16:00LOBPruchna-Góral67 min.
28.05.2016 17:00LOBUstroń-Góral85 min.
02.06.2016 16:45LOBCzechowice-Dz.-Góral62 min.
05.06.2016 17:00LOBChybie-Góral90 min.
11.06.2016 17:00LOBGóral-Bestwina44 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83