PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Sezon 2010/2011

Bramki zdobyte w lidze: 19
Bramki ogółem: 24
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral2'
01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral13'
01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral27'
01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral33'
01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral51'
14.08.2010 17:00LOBGóral-Drogomyśl77'
11.09.2010 16:00LOBGóral-Kaczyce16'
11.09.2010 16:00LOBGóral-Kaczyce17'
11.09.2010 16:00LOBGóral-Kaczyce22'
02.10.2010 15:00LOBStrumień-Góral58'
09.10.2010 15:00LOBGóral-Chybie65'
16.10.2010 15:00LOBKalna -Góral48'
06.11.2010 13:30LOBGóral-Zabrzeg73'
11.11.2010 13:30LOBKoszarawa Ż.-Góral27'
13.11.2010 13:00LOBGóral-Wisła82'
03.04.2011 11:00LOBBestwina-Góral36'
09.04.2011 16:00LOBGóral-Dankowice37'
09.04.2011 16:00LOBGóral-Dankowice56'
16.04.2011 16:00LOBKaczyce-Góral44'
16.04.2011 16:00LOBKaczyce-Góral80'
30.04.2011 16:00LOBRadziechowy-Góral61'
20.05.2011 17:30LOBGóral-Kalna 19'
20.05.2011 17:30LOBGóral-Kalna 27'
04.06.2011 17:00LOBGóral-Landek18'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.04.2011 16:00LOBRadziechowy-Góral26'
18.06.2011 17:00LOBGóral-Koszarawa Ż.
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1183 min.
Czas gry ogółem: 1243 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

01.08.2010 17:00PPŚlemień-Góral60 min.
11.11.2010 13:30LOBKoszarawa Ż.-Góral90 min.
13.11.2010 13:00LOBGóral-Wisła90 min.
20.11.2010 13:00LOBDrogomyśl-Góral90 min.
03.04.2011 11:00LOBBestwina-Góral51 min.
09.04.2011 16:00LOBGóral-Dankowice90 min.
16.04.2011 16:00LOBKaczyce-Góral90 min.
23.04.2011 14:00LOBGóral-Puńców90 min.
30.04.2011 16:00LOBRadziechowy-Góral90 min.
14.05.2011 17:00LOBChybie-Góral90 min.
20.05.2011 17:30LOBGóral-Kalna 90 min.
28.05.2011 17:00LOBJasienica-Góral90 min.
04.06.2011 17:00LOBGóral-Landek90 min.
11.06.2011 17:00LOBZabrzeg-Góral52 min.
18.06.2011 17:00LOBGóral-Koszarawa Ż.90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83