Grzegorz Szymoński


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 22.01.1986
Obecny zespół: KS Góral Żywiec
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.08.2019 18:00PPPietrzykowice-Góral89'
14.08.2019 18:00PPPietrzykowice-Góral92'
24.08.2019 17:00LOBGóral-Pietrzykowice45'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

17.08.2019 16:00LOBGoleszów-Góral74'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 507 min.
Czas gry ogółem: 586 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

03.08.2019 17:00LOB1909 Piast-Góral90 min.
10.08.2019 17:00LOBGóral-Milówka90 min.
14.08.2019 18:00PPPietrzykowice-Góral44 min.
17.08.2019 16:00LOBGoleszów-Góral75 min.
24.08.2019 17:00LOBGóral-Pietrzykowice90 min.
31.08.2019 17:00LOBStrumień-Góral80 min.
04.09.2019 17:00PPŻabnica-Góral35 min.
07.09.2019 16:00LOBGóral-Żabnica46 min.
18.09.2019 16:30LOBGóral-Wisła36 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Czaniec715
3Odra713
4Czechowice-Dz.713
5Goczałkowice712
6Ustroń712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Bełk710
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Radziechowy77
14MKP Odra73
15Skoczów71
16Wilcza71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Bestwina714
4Dankowice814
5Jaworze813
6Bestwinka813
7BKS Stal712
8Wola812
9Wisła Wlk.712
10Studzienice711
11Łąka811
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Drogomyśl818
3Puńców817
41909 Piast815
5Góral815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Milówka810
9Zebrzydowice810
10Wisła79
11Pietrzykowice88
12Żabnica77
13Goleszów87
14Chybie86
15Pruchna86
16Strumień86
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Dębowiec46
6Wielkie II46
7Kaczyce44
8Górki W.33
9Golasowice50
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Cięcina33
9Pewel Śl.43
10Ślemień33