PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Marcin Osmałek


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 26.08.1993
Obecny zespół: LKS Orzeł Łękawica
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.08.2020 11:004LTychy II-Łękawica41'
15.08.2020 17:004LCzaniec-Łękawica73'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:004LŁękawica-Odra38'
13.09.2020 16:004LŁękawica-Książenice83'
19.09.2020 16:004LOdra Centrum-Łękawica86'
26.09.2020 16:004LŁękawica-Radziechowy91'
07.11.2020 14:004LŁękawica-Rozwój50'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1193 min.
Czas gry ogółem: 1443 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPWęgierska G.-Łękawica70 min.
25.07.2020 17:004LŁękawica-Odra60 min.
01.08.2020 11:004LTychy II-Łękawica83 min.
05.08.2020 18:00PPMilówka-Łękawica90 min.
15.08.2020 17:004LCzaniec-Łękawica90 min.
22.08.2020 17:004LŁękawica-Ustroń80 min.
29.08.2020 17:004LPszczyna-Łękawica90 min.
05.09.2020 16:004LŁękawica-Czechowice-Dz.90 min.
13.09.2020 16:004LŁękawica-Książenice90 min.
19.09.2020 16:004LOdra Centrum-Łękawica90 min.
22.09.2020 17:00PPCisiec-Łękawica90 min.
26.09.2020 16:004LŁękawica-Radziechowy87 min.
31.10.2020 14:004LJasienica-Łękawica90 min.
07.11.2020 14:004LŁękawica-Rozwój90 min.
11.11.2020 13:304LTurza Śl.-Łękawica90 min.
14.11.2020 13:304LBełk-Łękawica79 min.
21.11.2020 13:004LŁękawica-Przyszowice84 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83