Łukasz Ścieszka


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.08.2015 13:00KAZPietrzykowice-Pewel Śl.45'
26.06.2016 14:00KAZSopotnia-Pewel Śl.57'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.09.2015 15:00KAZPewel Śl.-Czernichów36'
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice46'
15.05.2016 15:00KAZPewel Śl.-Lipowa40'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1373 min.
Czas gry ogółem: 1463 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 15:00PPŁękawica-Pewel Śl.90 min.
23.08.2015 13:00KAZPietrzykowice-Pewel Śl.60 min.
30.08.2015 15:00KAZPewel Śl.-Rajcza75 min.
20.09.2015 15:00KAZPewel Śl.-Czernichów90 min.
04.10.2015 15:00KAZPewel Śl.-Przyborów90 min.
18.10.2015 15:00KAZPewel Śl.-Radziechowy II35 min.
25.10.2015 14:00KAZPewel Śl.-Milówka90 min.
31.10.2015 14:00KAZUjsoły-Pewel Śl.90 min.
11.11.2015 14:00KAZPewel Śl.-Soła Ż.90 min.
10.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Jeleśnia90 min.
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice75 min.
01.05.2016 11:00KAZSoła Ż.-Pewel Śl.20 min.
03.05.2016 17:00KAZPewel Śl.-Gilowice63 min.
08.05.2016 15:00KAZCzernichów-Pewel Śl.90 min.
15.05.2016 15:00KAZPewel Śl.-Lipowa90 min.
22.05.2016 15:00KAZPrzyborów-Pewel Śl.90 min.
29.05.2016 15:00KAZPewel Śl.-Słotwina65 min.
05.06.2016 11:00KAZRadziechowy II-Pewel Śl.85 min.
26.06.2016 14:00KAZSopotnia-Pewel Śl.85 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40