PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Zdzisław Lejawa


Sezon 2017/2018

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.05.2018 16:00KBPewel Śl.-SłotwinaSAM51'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.04.2018 11:00KBKocierz-Pewel Śl.61'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 664 min.
Czas gry ogółem: 664 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

15.08.2017 14:00KBPewel Śl.-Kocierz5 min.
10.09.2017 11:00KBŁękawica II-Pewel Śl.44 min.
01.10.2017 14:00KBPewel Śl.-Zarzecze10 min.
07.10.2017 16:00KBSłotwina-Pewel Śl.15 min.
08.04.2018 11:00KBKocierz-Pewel Śl.90 min.
15.04.2018 15:00KBPewel Śl.-Jeleśnia90 min.
06.05.2018 11:00KBJuszczyna-Pewel Śl.70 min.
13.05.2018 15:00KBPewel Śl.-Korbielów90 min.
19.05.2018 15:00KBZarzecze-Pewel Śl.90 min.
27.05.2018 16:00KBPewel Śl.-Słotwina90 min.
10.06.2018 15:00KBPewel Śl.-Trzebinia70 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83