PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Zdzisław Lejawa


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.08.2016 16:00KAZPewel Śl.-Przyborów47'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1336 min.
Czas gry ogółem: 1336 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

13.08.2016 16:00KAZMilówka-Pewel Śl.90 min.
21.08.2016 16:00KAZPewel Śl.-Przyborów90 min.
28.08.2016 16:00KAZGilowice-Pewel Śl.90 min.
04.09.2016 15:00KAZPewel Śl.-Jeleśnia90 min.
11.09.2016 16:00KAZPewel Śl.-Rajcza90 min.
18.09.2016 15:00KAZLipowa-Pewel Śl.65 min.
25.09.2016 14:45KAZPewel Śl.-Sopotnia90 min.
02.10.2016 11:00KAZŁękawica-Pewel Śl.90 min.
30.10.2016 13:00KAZCzernichów-Pewel Śl.90 min.
06.11.2016 14:00KAZPewel Śl.-Ujsoły90 min.
11.11.2016 13:00KAZPewel Śl.-Radziechowy II90 min.
20.11.2016 11:00KAZRychwałd-Pewel Śl.90 min.
02.04.2017 14:00KAZPewel Śl.-Milówka75 min.
17.04.2017 14:00KAZPewel Śl.-Gilowice46 min.
03.05.2017 14:00KAZPewel Śl.-Lipowa90 min.
14.05.2017 14:00KAZPewel Śl.-Łękawica25 min.
21.05.2017 15:00KAZJeleśnia-Pewel Śl.30 min.
28.05.2017 11:00KAZSoła Ż.-Pewel Śl.15 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83