PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Dawid Barcik


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 14.05.1988
Obecny zespół: LKS Pewel Ślemieńska
Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 12
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 6

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 15:00PPPewel Śl.-TrzebiniaK25'
19.07.2020 15:00PPPewel Śl.-Trzebinia93'
26.07.2020 17:00PPPewel Śl.-Słotwina11'
26.07.2020 17:00PPPewel Śl.-Słotwina82'
26.07.2020 17:00PPPewel Śl.-Słotwina95'
23.08.2020 17:00KBKorbielów-Pewel Śl.K27'
23.08.2020 17:00KBKorbielów-Pewel Śl.42'
23.08.2020 17:00KBKorbielów-Pewel Śl.K85'
16.09.2020 17:00PPPewel Śl.-ŻabnicaK72'
26.09.2020 16:30KBPewel Śl.-Trzebinia60'
04.10.2020 11:00KBKocierz-Pewel Śl.K42'
11.10.2020 15:00KBPewel Śl.-CisiecK97'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2020 17:00PPPewel Śl.-Żabnica93'
11.10.2020 15:00KBPewel Śl.-Cisiec65'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 535 min.
Czas gry ogółem: 805 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 15:00PPPewel Śl.-Trzebinia90 min.
26.07.2020 17:00PPPewel Śl.-Słotwina90 min.
23.08.2020 17:00KBKorbielów-Pewel Śl.90 min.
06.09.2020 11:00KBTS Przyborów-Pewel Śl.90 min.
13.09.2020 11:00KBPewel Śl.-Ślemień90 min.
16.09.2020 17:00PPPewel Śl.-Żabnica90 min.
26.09.2020 16:30KBPewel Śl.-Trzebinia85 min.
04.10.2020 11:00KBKocierz-Pewel Śl.90 min.
11.10.2020 15:00KBPewel Śl.-Cisiec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83