PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Krystian Patroń


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 7
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.08.2018 17:004LLandek-Czechowice-Dz.49'
22.08.2018 17:30PPPisarzowice-Czechowice-Dz.45'
27.10.2018 14:004LCzechowice-Dz.-Gaszowice84'
24.03.2019 15:00LOBRajcza-Bestwina68'
18.05.2019 17:00LOBŁękawica-Bestwina23'
02.06.2019 17:00LOBRekord II-Bestwina60'
20.06.2019 15:00LOBBestwina-Puńców50'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.08.2018 17:004LLandek-Czechowice-Dz.40'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1874 min.
Czas gry ogółem: 2010 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

12.08.2018 16:004LTSP II-Czechowice-Dz.60 min.
15.08.2018 17:004LCzechowice-Dz.-Połomia14 min.
18.08.2018 17:004LLandek-Czechowice-Dz.78 min.
22.08.2018 17:30PPPisarzowice-Czechowice-Dz.46 min.
25.08.2018 17:004LCzechowice-Dz.-Ustroń56 min.
05.09.2018 17:00PPCzechowice-Dz.-Jasienica90 min.
08.09.2018 16:004LCzechowice-Dz.-Odra Centrum30 min.
22.09.2018 16:004LBełk-Czechowice-Dz.85 min.
29.09.2018 16:004LCzechowice-Dz.-Wilcza91 min.
07.10.2018 11:004LTychy II-Czechowice-Dz.46 min.
14.10.2018 15:004LCzechowice-Dz.-Czaniec71 min.
27.10.2018 14:004LCzechowice-Dz.-Gaszowice30 min.
03.11.2018 14:004LŁaziska Grn.-Czechowice-Dz.90 min.
16.03.2019 15:00LOBBestwina-Drogomyśl46 min.
24.03.2019 15:00LOBRajcza-Bestwina80 min.
30.03.2019 15:00LOBBestwina-Bestwinka78 min.
06.04.2019 16:00LOBZebrzydowice-Bestwina90 min.
13.04.2019 16:00LOBBestwina-Pruchna60 min.
20.04.2019 10:00LOBBKS Stal-Bestwina60 min.
27.04.2019 17:00LOBBestwina-Jaworze70 min.
01.05.2019 17:00LOBKoszarawa Ż.-Bestwina70 min.
04.05.2019 17:00LOBBestwina-Góral90 min.
11.05.2019 17:00LOBBestwina-Chybie46 min.
18.05.2019 17:00LOBŁękawica-Bestwina90 min.
25.05.2019 17:00LOBBestwina-Wisła85 min.
02.06.2019 17:00LOBRekord II-Bestwina90 min.
05.06.2019 18:00LOBBestwina-Dankowice88 min.
20.06.2019 15:00LOBBestwina-Puńców90 min.
22.06.2019 17:00LOBSkoczów-Bestwina90 min.

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Kocierz00
2Trzebinia00
3Korbielów00
4Łękawica II00
5Pewel Śl.00
6Ślemień00
7Cięcina00
8TS Przyborów00
9Cisiec00