PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bartłomiej Bieńko


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.10.2018 15:00KABBronów-Godziszka76'
04.05.2019 17:00KABWapienica-Bronów41'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2018 16:00KABCzechowice-Dz. II-Bronów70'
29.09.2018 16:00KABBronów-Pisarzowice43'
27.04.2019 17:00KABBronów-Czechowice-Dz. II83'
11.05.2019 17:00KABPisarzowice-Bronów41'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1592 min.
Czas gry ogółem: 1772 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.08.2018 15:00KABKaniów-Bronów63 min.
22.08.2018 17:30PPBronów-BKS Stal90 min.
25.08.2018 16:00KABHecznarowice-Bronów90 min.
04.09.2018 17:30PPBronów-Rekord90 min.
08.09.2018 16:00KABBronów-Wilkowice90 min.
16.09.2018 16:00KABCzechowice-Dz. II-Bronów75 min.
23.09.2018 16:00KABBronów-Wapienica90 min.
29.09.2018 16:00KABBronów-Pisarzowice90 min.
07.10.2018 16:00KABMiędzybrodzie-Bronów90 min.
14.10.2018 16:00KABBronów-Buczkowice90 min.
21.10.2018 14:00KABKobiernice-Bronów90 min.
27.10.2018 15:00KABBronów-Godziszka90 min.
30.03.2019 15:00KABBronów-Kaniów58 min.
13.04.2019 16:00KABBronów-Międzyrzecze46 min.
20.04.2019 11:00KABWilkowice-Bronów90 min.
27.04.2019 17:00KABBronów-Czechowice-Dz. II90 min.
04.05.2019 17:00KABWapienica-Bronów90 min.
11.05.2019 17:00KABPisarzowice-Bronów90 min.
25.05.2019 17:00KABBuczkowice-Bronów90 min.
01.06.2019 17:00KABBronów-Kobiernice90 min.
15.06.2019 16:00KABBronów-Bystra (k. Bielska)90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83