PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bartłomiej Bieńko


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2015 14:00KBZabrzeg-Rekord II37'
03.04.2016 16:00KBZabrzeg-Ligota73'
17.04.2016 17:00KBZabrzeg-Kozy58'
01.05.2016 17:00KBBronów-Zabrzeg82'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2015 14:00KBZabrzeg-Rekord II93'
10.04.2016 16:00KBKalna -Zabrzeg86'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1240 min.
Czas gry ogółem: 1240 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

23.08.2015 17:00KBLigota-Zabrzeg90 min.
30.08.2015 17:00KBZabrzeg-Kalna 90 min.
05.09.2015 16:00KBKozy-Zabrzeg70 min.
20.09.2015 16:00KBZabrzeg-Bronów90 min.
27.09.2015 16:00KBHecznarowice-Zabrzeg90 min.
10.10.2015 14:00KBZabrzeg-Rekord II90 min.
03.04.2016 16:00KBZabrzeg-Ligota90 min.
10.04.2016 16:00KBKalna -Zabrzeg90 min.
17.04.2016 17:00KBZabrzeg-Kozy90 min.
01.05.2016 17:00KBBronów-Zabrzeg90 min.
08.05.2016 17:00KBZabrzeg-Hecznarowice90 min.
14.05.2016 17:00KBGrodziec-Zabrzeg90 min.
28.05.2016 17:00KBŁodygowice-Zabrzeg90 min.
10.06.2016 18:00KBJaworze II-Zabrzeg90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83