PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Rafał Żurawski


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 17.05.1984
Obecny zespół: LKS Magura Bystra
Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 10
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 17:00PPGilowice-Sopotnia45'
15.08.2020 16:00KAZZarzecze-Bystra (k. Żywca)38'
23.08.2020 11:00KAZBystra (k. Żywca)-Jeleśnia13'
23.08.2020 11:00KAZBystra (k. Żywca)-Jeleśnia73'
05.09.2020 16:00KAZBystra (k. Żywca)-Soła Ż.44'
05.09.2020 16:00KAZBystra (k. Żywca)-Soła Ż.91'
13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)36'
13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)82'
03.10.2020 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Słotwina27'
07.11.2020 14:30KAZBystra (k. Żywca)-Radziechowy II81'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2020 16:00KAZZarzecze-Bystra (k. Żywca)28'
13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)62'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 969 min.
Czas gry ogółem: 1029 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 17:00PPGilowice-Sopotnia60 min.
09.08.2020 11:00KAZBystra (k. Żywca)-Sopotnia90 min.
15.08.2020 16:00KAZZarzecze-Bystra (k. Żywca)90 min.
23.08.2020 11:00KAZBystra (k. Żywca)-Jeleśnia77 min.
30.08.2020 16:00KAZGilowice-Bystra (k. Żywca)90 min.
05.09.2020 16:00KAZBystra (k. Żywca)-Soła Ż.90 min.
13.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Bystra (k. Żywca)82 min.
20.09.2020 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Babia Góra46 min.
03.10.2020 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Słotwina44 min.
11.10.2020 15:00KAZLipowa-Bystra (k. Żywca)90 min.
24.10.2020 15:00KAZBystra (k. Żywca)-Czernichów90 min.
31.10.2020 14:00KAZLeśna-Bystra (k. Żywca)90 min.
07.11.2020 14:30KAZBystra (k. Żywca)-Radziechowy II90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83