Adrian Urbaniec


Sezon 2014/2015

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.09.2014 16:00KBŁodygowice-Międzybrodzie63'
24.09.2014 17:30KBMiędzybrodzie-Ligota20'
24.09.2014 17:30KBMiędzybrodzie-Ligota28'
17.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Grodziec2'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.09.2014 16:00KBGrodziec-Międzybrodzie37'
28.09.2014 16:00KBMiędzybrodzie-Zabrzeg
12.10.2014 15:00KBMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)
26.04.2015 11:00KBJaworze II-Międzybrodzie20'
17.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Grodziec89'
31.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice43'
31.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice80'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

31.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice80'
Czas gry w lidze: 1212 min.
Czas gry ogółem: 1212 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

31.08.2014 17:00KBMiędzybrodzie-Jaworze II90 min.
06.09.2014 16:00KBŁodygowice-Międzybrodzie90 min.
20.09.2014 16:00KBGrodziec-Międzybrodzie90 min.
24.09.2014 17:30KBMiędzybrodzie-Ligota90 min.
28.09.2014 16:00KBMiędzybrodzie-Zabrzeg90 min.
05.10.2014 15:00KBHecznarowice-Międzybrodzie90 min.
12.10.2014 15:00KBMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)90 min.
19.10.2014 15:00KBKalna -Międzybrodzie90 min.
19.04.2015 16:00KBMiędzybrodzie-Bronów90 min.
26.04.2015 11:00KBJaworze II-Międzybrodzie90 min.
17.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Grodziec90 min.
24.05.2015 17:00KBZabrzeg-Międzybrodzie52 min.
31.05.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice80 min.
14.06.2015 17:00KBMiędzybrodzie-Kalna 90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94