Adrian Urbaniec


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00KABMiędzybrodzie-Godziszka43'
12.05.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Czechowice-Dz. II51'
Żółte kartki w lidze: 9
Żółte kartki ogółem: 9

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.10.2018 16:00KABPisarzowice-Międzybrodzie76'
28.10.2018 14:00KABMiędzybrodzie-Buczkowice70'
31.03.2019 15:00KABMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)70'
14.04.2019 16:00KABMiędzybrodzie-Kaniów66'
28.04.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Międzyrzecze
04.05.2019 17:00KABWilkowice-Międzybrodzie20'
26.05.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Pisarzowice44'
01.06.2019 17:00KABWapienica-Międzybrodzie59'
15.06.2019 16:00KABMiędzybrodzie-Kobiernice40'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1801 min.
Czas gry ogółem: 1801 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00KABMiędzybrodzie-Godziszka90 min.
19.08.2018 16:30KABBystra (k. Bielska)-Międzybrodzie90 min.
26.08.2018 17:00KABMiędzybrodzie-Rekord II90 min.
02.09.2018 16:00KABKaniów-Międzybrodzie90 min.
09.09.2018 17:00KABMiędzybrodzie-Hecznarowice90 min.
15.09.2018 16:00KABMiędzyrzecze-Międzybrodzie90 min.
23.09.2018 16:00KABMiędzybrodzie-Wilkowice90 min.
07.10.2018 16:00KABMiędzybrodzie-Bronów90 min.
13.10.2018 16:00KABPisarzowice-Międzybrodzie90 min.
21.10.2018 15:00KABMiędzybrodzie-Wapienica90 min.
28.10.2018 14:00KABMiędzybrodzie-Buczkowice90 min.
03.11.2018 14:00KABKobiernice-Międzybrodzie15 min.
23.03.2019 15:00KABGodziszka-Międzybrodzie76 min.
31.03.2019 15:00KABMiędzybrodzie-Bystra (k. Bielska)90 min.
28.04.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Międzyrzecze90 min.
04.05.2019 17:00KABWilkowice-Międzybrodzie90 min.
12.05.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Czechowice-Dz. II90 min.
18.05.2019 17:00KABBronów-Międzybrodzie90 min.
26.05.2019 17:00KABMiędzybrodzie-Pisarzowice90 min.
01.06.2019 17:00KABWapienica-Międzybrodzie90 min.
15.06.2019 16:00KABMiędzybrodzie-Kobiernice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94