PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Adrian Urbaniec


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.03.2017 15:00KBKalna -Międzybrodzie
29.04.2017 17:00KBMiędzybrodzie-Ligota6'
29.04.2017 17:00KBMiędzybrodzie-Ligota63'
07.05.2017 17:00KBMiędzybrodzie-Łodygowice56'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

04.09.2016 16:00KBMiędzybrodzie-Bujaków72'
11.09.2016 16:00KBLigota-Międzybrodzie42'
02.10.2016 15:00KBMiędzybrodzie-Kozy
09.10.2016 15:00KBZabrzeg-Międzybrodzie69'
23.10.2016 15:00KBMiędzybrodzie-Wilkowice II49'
05.11.2016 14:00KBMiędzybrodzie-Rekord II18'
15.06.2017 15:00KBBujaków-Międzybrodzie31'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1775 min.
Czas gry ogółem: 1775 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

15.08.2016 17:00KBMiędzybrodzie-Kalna 90 min.
21.08.2016 16:00KBMiędzybrodzie-Bronów90 min.
27.08.2016 17:00KBGrodziec-Międzybrodzie90 min.
04.09.2016 16:00KBMiędzybrodzie-Bujaków90 min.
11.09.2016 16:00KBLigota-Międzybrodzie90 min.
18.09.2016 16:00KBMiędzybrodzie-Hecznarowice90 min.
24.09.2016 14:00KBŁodygowice-Międzybrodzie90 min.
02.10.2016 15:00KBMiędzybrodzie-Kozy90 min.
09.10.2016 15:00KBZabrzeg-Międzybrodzie90 min.
23.10.2016 15:00KBMiędzybrodzie-Wilkowice II90 min.
05.11.2016 14:00KBMiędzybrodzie-Rekord II90 min.
25.03.2017 15:00KBKalna -Międzybrodzie85 min.
02.04.2017 16:00KBBronów-Międzybrodzie90 min.
09.04.2017 16:00KBMiędzybrodzie-Grodziec90 min.
29.04.2017 17:00KBMiędzybrodzie-Ligota83 min.
03.05.2017 17:00KBHecznarowice-Międzybrodzie90 min.
07.05.2017 17:00KBMiędzybrodzie-Łodygowice90 min.
13.05.2017 17:00KBKozy-Międzybrodzie77 min.
15.06.2017 15:00KBBujaków-Międzybrodzie90 min.
17.06.2017 16:00KBRekord II-Międzybrodzie90 min.

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Kocierz00
2Trzebinia00
3Korbielów00
4Łękawica II00
5Pewel Śl.00
6Ślemień00
7Cięcina00
8TS Przyborów00
9Cisiec00