PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Małaczek


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 27.09.1988
Obecny zespół: BKS Stal Bielsko-Biała
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

22.08.2020 17:00O5ABKS Stal-Jaworze24'
10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET76'
10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET35'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET76'
Czas gry w lidze: 933 min.
Czas gry ogółem: 1023 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 11:00O5AStudzienice-BKS Stal90 min.
07.08.2020 18:00PPWilkowice-BKS Stal90 min.
15.08.2020 17:00O5AZET-BKS Stal90 min.
22.08.2020 17:00O5ABKS Stal-Jaworze90 min.
06.09.2020 16:30O5ARekord II-BKS Stal90 min.
09.09.2020 17:00O5ABKS Stal-Rudołtowice90 min.
12.09.2020 16:00O5ABKS Stal-Łąka62 min.
16.09.2020 17:00O5AWisła Wlk.-BKS Stal90 min.
23.09.2020 17:00O5ABKS Stal-Czechowice-Dz. II90 min.
26.09.2020 16:00O5ARudołtowice-BKS Stal90 min.
10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET76 min.
24.10.2020 15:00O5ABKS Stal-Wisła Wlk.75 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83