Andrzej Ciosk


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.09.2013 16:00KBIskrzyczyn-Dębowiec60'
25.05.2014 17:00KBIskrzyczyn-Pierściec65'
01.06.2014 17:00KBGoleszów II-Iskrzyczyn48'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

04.08.2013 17:00PPIskrzyczyn-Chybie70'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1219 min.
Czas gry ogółem: 1313 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2013 17:00PPIskrzyczyn-Chybie90 min.
25.08.2013 17:00KBIskrzyczyn-Rudnik77 min.
28.08.2013 17:00PPBlaszok-Iskrzyczyn4 min.
01.09.2013 17:00KBGolasowice-Iskrzyczyn65 min.
08.09.2013 16:00KBIskrzyczyn-Dębowiec84 min.
15.09.2013 11:00KBNierodzim-Iskrzyczyn62 min.
22.09.2013 16:00KBIskrzyczyn-Ochaby78 min.
29.09.2013 11:00KBPierściec-Iskrzyczyn60 min.
06.10.2013 15:00KBIskrzyczyn-Goleszów II19 min.
12.10.2013 15:00KBBąków-Iskrzyczyn90 min.
20.10.2013 14:00KBIskrzyczyn-Puńców II12 min.
27.10.2013 14:00KBZabłocie-Iskrzyczyn16 min.
21.04.2014 15:00KBRudnik-Iskrzyczyn75 min.
27.04.2014 16:00KBIskrzyczyn-Golasowice90 min.
03.05.2014 16:00KBDębowiec-Iskrzyczyn55 min.
11.05.2014 16:00KBIskrzyczyn-Nierodzim90 min.
18.05.2014 16:00KBOchaby-Iskrzyczyn53 min.
25.05.2014 17:00KBIskrzyczyn-Pierściec30 min.
01.06.2014 17:00KBGoleszów II-Iskrzyczyn58 min.
08.06.2014 17:00KBIskrzyczyn-Bąków35 min.
15.06.2014 13:30KBPuńców II-Iskrzyczyn90 min.
19.06.2014 17:00KBIskrzyczyn-Zabłocie80 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40