PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Patryk Ciućka


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.08.2013 17:00KABMazańcowice-Kaniów10'
14.09.2013 16:00KABWapienica-Kaniów8'
30.03.2014 16:00KABKaniów-Mazańcowice16'
30.03.2014 16:00KABKaniów-Mazańcowice70'
19.04.2014 14:30KABKaniów-Zabrzeg72'
01.06.2014 17:00KABKaniów-Buczkowice25'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.03.2014 16:00KABKaniów-Mazańcowice60'
04.05.2014 17:00KABKaniów-Wapienica60'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1826 min.
Czas gry ogółem: 1826 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

10.08.2013 17:00KABMazańcowice-Kaniów75 min.
17.08.2013 15:00KABKaniów-Międzyrzecze75 min.
25.08.2013 17:00KABKaniów-Jaworze87 min.
01.09.2013 16:00KABZabrzeg-Kaniów75 min.
07.09.2013 16:00KABKaniów-Pisarzowice70 min.
14.09.2013 16:00KABWapienica-Kaniów88 min.
22.09.2013 16:00KABKaniów-Czechowice-Dz. II80 min.
29.09.2013 16:00KABBestwinka-Kaniów90 min.
06.10.2013 15:00KABKaniów-Godziszka80 min.
12.10.2013 15:00KABBuczkowice-Kaniów90 min.
20.10.2013 15:00KABKaniów-Wilkowice70 min.
27.10.2013 11:00KABBujaków-Kaniów20 min.
03.11.2013 13:30KABKaniów-Kozy60 min.
30.03.2014 16:00KABKaniów-Mazańcowice75 min.
06.04.2014 16:00KABMiędzyrzecze-Kaniów44 min.
12.04.2014 16:00KABJaworze-Kaniów90 min.
19.04.2014 14:30KABKaniów-Zabrzeg90 min.
26.04.2014 16:00KABPisarzowice-Kaniów85 min.
04.05.2014 17:00KABKaniów-Wapienica90 min.
10.05.2014 17:00KABCzechowice-Dz. II-Kaniów90 min.
24.05.2014 17:00KABGodziszka-Kaniów30 min.
01.06.2014 17:00KABKaniów-Buczkowice90 min.
07.06.2014 15:00KABWilkowice-Kaniów90 min.
11.06.2014 18:00KABKaniów-Bestwinka46 min.
14.06.2014 17:00KABKaniów-Bujaków46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83